Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że ze względu na bardzo dużą ilość zgłoszeń o założenie kursów na zajęcia dydaktyczne, za zgodą Władz UŁ automatycznie zostały uruchomione na platformie Moodle kursy odpowiadające przedmiotom zdefiniowanym w systemie USOS na semestr letni 2019/2020.

Oznacza to, że zgłoszenia o założenie kursów, które zostały przesłane na helpdesk@uni.lodz.pl lub zostały zarejestrowane w systemie hd.uni.lodz.pl są aktywne w Moodle.

Jeżeli otrzymaliście Państwo informację zwrotną na zgłoszenie oznacza to, że zostało ono obsłużone przez pracowników Centrum Informatyki ręcznie.

W przypadku, gdy nie było informacji zwrotnej oznacza to, że kurs został automatycznie założony w Moodle na podstawie danych o przedmiocie pobranych z USOS.

Prosimy o weryfikację. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy skontaktować się z sekcją helpdesku Centrum Informatyki na adres helpdesk@uni.lodz.pl lub zarejestrować zgłoszenie w systemie hd.uni.lodz.pl.

 

Instrukcja używania platformy Moodle

 

Od dziś została wprowadzona możliwość samodzielnego zakładania grup/ zespołów w aplikacji Teamsdla kont w domenie @uni.lodz.pl.

Instrukcję znajdziecie Państwo na stronie : https://helpdesk.uni.lodz.pl/microsoft-teams-jak-korzystac/

 

 

Prof. Sławomir Cieślak

Prorektor UŁ ds. kształcenia